Zapowiedzi przedślubne

OBRĄCZKI

Do Sakramentu Małżeństwa zamierzają przystąpić następujące

osoby:



 Kto wiedziałby o przeszkodach przed zawarciem małżeństwa,
zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 ZAPOWIEDZI WYGŁOSZONE

Ryszard Jan Sarzyński

kawaler, s. Ryszarda i Haliny Sarzyńskiej, ur. w Leżajsku, zam. w Chałupkach Pisk.,

Monika Adrianna Woś

panna, c. Grzegorza i Wioletty Pająk, ur. w Leżajsku, zam. w Nowej Sarzyńskie.


Marek Rafał Trojak

kawaler, s. Jana i Marii Kulpa, ur. w Przeworsku, zam. w Paluchach

Anna Maria Pisarczyk

panna, c. Henryka i Danuty Zawda, ur. w Leżajsku, zam. w Rudce.


Grzegorz Marek Micuła

kawaler, s. Mariana i Danuty Taraa, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Monika Beata Kuras

panna, c. Marka i Anny z d. Czerwonka, ur. w Łańcucie, zam. w Grodzisku Nowym, par. Chałupki D..

Grzegorz Łukasz Siry

kawaler, s. Michała i Krystyny z d. Frączek, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Marta Anna Banaś

panna, c. Czesława i Cecylii z d. Gumieniak, ur. w Leżajsku, zam. w Hucisku.


Adrian Daniel Powroźnik

kawaler, s. Dariusza i Lucyny z d. …………………, ur. w ……………, zam. w Przychojcu

Paulina Patrycja Lach

panna, c. Bogusława i Danuty z d. ……………….., ur. w …………….., zam. w Piskorowicach.


Krzysztof Malach

s. Franciszka i Teresy z d. Gwóźdź, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Diana Paulina Duża

c. Kazimierza i Marii z d. Bura, ur. w Rzeszowie, zam. w Tryńczy.


Tomasz Dąbek

kawaler, s. Edwarda i Teresy z d. Lizak, ur. w Przeworsku, zam. w Paluchach, par. Piskorowice

Paulina Naworol

panna, c. Bogusława i Teresy z d. Majder, ur. w Przeworsku, zam. w Piganach, par. Sieniawa.

 

 


MAŁŻEŃSTWA ZAWARTEślub

„Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela”

Karol Bereza

s. Andrzeja i Eli Bożeny Nowak, ur. w Krasnymstawie.

Matylda Maria Krupa

c. Adama i Bogumiły z d. Sarzyńska ur. w Leżajsku.


Sebastian Kotlarz

st. wolnego, s. Adama i Wandy z d. Paszczyńska, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Joanna Anna Sarzyńska

st. wolnego, c. Ryszarda i Haliny z d. Sarzyńska, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Konrad Latuszek

s. Dariusza i Beaty z d. Dębicka, ur. w Leżajsku, zam. w Leżajsku.

Katarzyna Weronika Okruch

c. Krzysztofa i Marii z d. Sołek, ur. w Przeworsku, zam. w Piskorowicach.


Sławomir Rafał Szewczyk

kawaler, s. Antoniego i Marii z d. Szynal, ur. w Jarosławiu, zam. w Adamówce, par. Krasne

Iwona Anna Czapla

panna, c. Władysława i Mari z d. Korchowiec, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Tomasz Zieliński

kawaler, s. Władysława i Marty z d. Zabawa, ur. w Tarnowie, zam. w Belgii

Wioletta Maruszak

panna, c. Jana i Anny z d. Pigan, ur. w Leżajsku, zam. w Belgii


Robert Grzegorz Czerwienec 

kawaler, s. Krzysztofa i Jadwigi z d. Szykuła, ur. w Zamościu, zam. w Rzeszowie.

Monika Malach

panna, c. Franciszka i Teresy z d. Gwóźdź, ur. w Leżajsku, zam. w Rzeszowie.


Daniel Wojciech Hajdasz

kawaler, s. +Józefa i Elżbiety z d. Łaszcz, ur. w Leżajsku, zam. w Kuryłowce, parafia Tarnawiec

Monika Anna Niemczyk

panna, c. Ryszarda i Doroty z d. Krówka, ur. w Leżajsku, zam. w Paluchach, parafia Piskorowice.


Sebastian Piotr Paszko

kawaler, s. Andrzeja i Zofii z d. Keller, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie, parafia Piskorowice.

Marta Anna Żelezińska

panna, c. Wiesława i Marii z d. Dziedzic, ur. w Rzeszowie, zam. w Wierzawicach.


Marek Andrzej Partyka

s. Wiesława i Teresy z d. Maruszak, ur. w Leżajsku, zam. w Szwecji.

Magdalena Stefania Borkowska

c. Mariana i Marii z d. Mołdoch, ur. w Leżajsku, zam. w Szwecji.


Dariusz Malach

s. Franciszka i Teresy z d. Gwóźdź, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Wioletta Wermińska

c. Romana i Wiesławy z d. Łuczyńska, ur. w Krośnie, zam. w Posadzie Górnej, parafia Rymanów.


Mateusz Góral

s. Kazimierza i Teresy, ur. w Leżajsku, zam. w Ożannie.

Agnieszka Palikij

c. Janusza i Lucyny, ur. w Łańcucie, zam. w Piskorowicach.


Rafał Markowicz

s. Stanisława i Krystyny, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Paulina Waśkiewicz

c. Jana i Lucyny, ur. w Leżajsku, zam. w Starym Mieście.


Konrad Benedykt Sikora

s. Arkadiusza i Ewy Sagan, ur. w Leżajsku, zam. w Leżajsku.

Karolina Majewska

c. Zbigniewa i Krystyny Mazur, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Krzysztof Henryk Pokrywka

s. Józefa i Małgorzaty Misiło, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Majdanie Sieniawskim.

Agnieszką Kowalczyk

c. Andrzeja i Janiny z d. Kowalik, ur. w Leżajsku, zam. w Chałupkach Piskorowickich.


Łukasz Aleksander Pigan

s. Stefana i Elżbiety z d. Kochan, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Dorota Ewa Szynal

c. Józefa i Janiny Krzeszowiec, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Majdanie Sieniawskim.


Paweł Stoltmann

s. Marka i Heleny z d. Matysik, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Katarzyna Szorc

c. Bronisława i Anny z d.Kaczmarek, ur. w Jarocinie, zam. w Jarocinie.


Krystian Karol Niemczyk

s. Artura i Lucyny Kowal, ur. w Leżajsku, zam. w Paluchach, par. Piskorowice.

Joanna Sylwia Piziak

c. Władysława i Elżbiety Tyczyńskiej, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.


Daniel Buła

s. Krzysztofa i Bernadety z d. Woch, ur. w Leżajsku, zam. w Leżajsku

Bogusława Borkowska

c. Mariana i Marii z d. Mołdoch, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.


Michał Aleksander Kubas

s. Grzegorza i Magdaleny Byrwa, ur. w Przeworsku, zam. w Pantalowicach.

Dominika Marzena Morawska

c. Zdzisława i Zofii Sikora, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


 Damian Trojak

s. Mariana i Marii Mołyń, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Agnieszka Magdalena Zawadzka

c. Stanisława i Krystyny, ur. w Miastku, zam. w Słosinku.


Piotr Sroka

s. Tadeusza i Marii Kruk, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Justyna Elżbieta Mączka

c. Stanisława i Teresy Pelc, ur. w Rzeszowie, zam. w Rakszawie Górnej.


 Grzegorz Adam Buniowski

s. Adama i Marii Koziołko, ur. w Jarosławiu, zam. w Rzeszowie.

Natalia Karolina Pigan

c. Jerzego i Stefanii Wołczasty, ur. w Leżajsku, zam. w Rzeszowie.


Rafał Mirosław Czarny

s. Eugeniusza i Bożeny z d. Zasońska, ur. w Rzuchowie, zam. w Rzuchowie.

Karolina Dziedzic

c. Jana i Renaty z d. Olechowska, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.


Kamil Marcin Nakonieczny

s. Józefa i Anieli z d. Anieli, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Dorota Beata Czop

c. Władysława i Bogumiły z d. Gorczyca, ur. w Rzeszowie, zam. w Wierzawicach.


Andrzej Bucior

s. Stanisława i Stanisławy z d. Kmieć, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Nakliku.

Malwina Karolina Lach

c. Bogusława i Danuty, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Marcin Maciejczyk

s. Wiesława i Ewy, ur. w Krakowie, zam. w Krakowie.

Marzena Kowalczyk

c. Tadeusza i Teresy, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Daniel Krzysztof Woś

s. Jana i Zdzisławy Nowak, ur. w Nowej Sarzynie, zam. w Piskorowicach.

Katarzyna Iwona Kiełboń

c. Zbigniewa i Krystyny Ożga, ur. w Leżajsku, zam. w Koloni Polskiej.


Artur Stanisław Ochab

s. Stanisława i Danuty z d. Nycz, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Monika Ewa z d. Łania

c. Jana i Ireny Czop, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.


Rafał Tkaczyk

s. Piotra i Marii z d. Palikij, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Barbara Joanna Leszaj

c. Tadeusza i Anny z d. Kozak, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.


Paweł Przybylski

s. Jana i Doroty z d. Majchrzak, ur. w Nowej Soli, zam. w Bytomiu Odrzańskim.

Urszula Okruch

c. Stanisława i Marii z d. Szpilka, ur. w Jarosławiu, zam. w Paluchach.


Paweł Michał Mucha

s. Tadeusza i Lucyny z d. Beńko, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Joanna Paulina Baran

c. Stanisława i Zofii Daź, ur. w Leżajsku, zam. w Giedlarowej.


Piotr Łach

s. Henryka i Krystyny z d. Kowalska, ur.  w Siemianowicach Śląskich, zam. w Siemianowicach Śląskich

Aneta Kotlarz

c. +Władysława i Krystyny z d. Pigan, ur. w Leżajsku, zam. w Siemianowicach Śląskich.


Tomasz Mikołaj Wrzyszcz

s. Mieczysława i Stanisławy z d. Cichoń, ur.  w Leżajsku, zam. w Rzuchowie

Katarzyna Pasek

c. +Józefa i Teresy z d. Borek, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Luchowie D. parafia Luchów Górny.


Mateusz Pucyło

s. Tadeusza i Elżbiety z d. Rumanek, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Monika Natalia Pokrywka

c. Juliana i Wiesławy z d. Ziojła, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Dobczy, parafia Krasne.


Paweł Krupa

s. Henryka i Stanisławy z d. Boroń, ur. w Leżajsku, za. w Grodzisku D.

Anna Słotwińska

c. Mieczysława i Władysławy z d. Surdyka, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.


Kamil Sarzyński

s. Ryszarda i Haliny z d. Sarzyńska, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Aleksandra Łakota

c. Jana i Barbary z d. Jenczelewska, ur. w Leżajsku, zam. w Brzózie Król.


Mateusz Bogdan Wojdyła

s. Tadeusza i Marii z d. Daź, ur. w Leżajsku, zam. we Wrocławiu

Martyna Jenz

c. Grzegorza i Aleksandry z d. Dymel, ur. w Krotoszynie, zam. we Wrocławiu.


Łukasz Damian Adamski

s. Antoniego i Urszuli z d. Czopor, ur. w Sanoku, zam. w Niebocku

Marzena Łopuch

c. Stanisława i Mari z d. Siutyła, ur. w Biłgoraju, zam. w Piskorowicach.


Tomasz Dąbek

s. +Henryka i Krystyny z d. Niemczyk, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Sabina Kuras

c. Wiesława i Wiesławy z d. Helit, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Mariusz Mateusz Dudek

s. Karola i Heleny z d. Łuszczak, ur. w Jarosławiu, zam. w Piskorowicach

Magdalena Maj

c. Ryszarda i Marianny z d. Cudna, ur. w Siedlcach, zam. w Grodzisku Dolnym.


Leszek Sylwester Król

syn Kazimierza i Teresy z  d. Hartleb, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie

Ewa Dynowiec

córka +Józefa i Teresy z d. Kufera, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach


Jan Gęślak

syn +Tadeusza i Anieli z d. Sławińska , ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach

Lucyna Keller

córka Pawła i + Genowefy z d. Palikij , ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.


Stanisław Kucharz

syn Tadeusza i Marii Kotulska, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Brzyskiej Woli

Karolina Stasieńko

córka Ryszarda i Danuty Sroka, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Piotr Czerwonka

syn Henryka i Renaty Kuras, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach

Paulina Kuras

córka Tadeusza i Barbary Dubiel, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.


Marek Mariusz Maruszak 

s. Tadeusza i Krystyny z domu Jarmuziewicz, zam. Piskorowice, parafia Piskorowice

Kinga Izabela Palikij

c. Edwarda i Danuty z domu Kuras, zam. Piskorowice, parafia Piskorowice.


Łukasz Ogorzałek

s. Mieczysława i Ireny Goleniak, zam. Przedmieście, parafia Turobin

Magdalena Korchowiec

c. Mariana i Ireny Dziak, zam. Paluchy, parafia Piskorowice.


Rafał Łukasz Kuras

s. Tadeusza i Haliny Kubat, zam. Piskorowice 61

Katarzyna Bernadetta Kosowska

c. Jana i Bernadetty Buczek, zam. Alwernia ul. Ustronna 12, parafia Alwernia.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk