Przegląd prasy katolickiej

NIEDZIELA  Redaktor Naczelny ,,Niedzieli” – składa życzenia wszystkim czytelnikom z okazji Świąt Wielkanocnych. Duchowej radości ze świętowania Wielkanocy, odwagi wśród przeciwieństw, cierpliwości w wydarzeniach, które często są nie po naszej myśli, codziennej bliskości Zmartwychwstałego, który żyje i jest z nami. Niech Chrystus stanie się dla Was źródłem pokoju i nadziei. Błogosławionych Świąt! W tygodniku specjalny dodatek na 95 – lecie ,,Niedzieli”. 4 kwietnia 1926 r. też obchodzono Wielkanoc i wtedy ukazał się pierwszy numer. Tematy numeru: ,,Co się stało w chwili śmierci Chrystusa?” , ,,Bohaterowie drugiego planu”, ,,Nasze zmartwychwstanie”, ,,Jana Pawła II Dekalog dla Polaków. Przykazanie czwarte” – Rocznica pielgrzymki 1991 r. ,,Charyzmaty od nowa”, ,,Zbudź się, który śpisz!”, ,,50 milionów”, ,,Alleluja po staropolsku”, ,,Lekarstwo na duszę”, ,,Grób Pański okiem florysty”.

 GOŚĆ NIEDZIELNY    Redakcja ,,Gościa Niedzielnego” – składa życzenia wszystkim czytelnikom z okazji Świąt Wielkanocnych. Pan Zmartwychwstał Prawdziwie! Niech Wasze Święta Paschalne będą piękne i radosne, a nadchodzący czas opromieniony blaskiem Zmartwychwstania przyniesie nam wszystkim błogosławione owoce Ducha Świętego. Tematy numeru: ,,Opowieść Marii Magdaleny”, ,,Nowe życie”, ,,Święta bez dotyku”, ,,Jesteśmy Światło – Życie”, ,,Kilka dni po dwunastej”, ,,Wielkie Noce”, ,,Wielkanoc męczennika”, ,,Dziękuję ci, synek”, ,,(Nie) zwyczajne wielkanocne”, ,,Czując inaczej”, ,,Bóg zaprasza na Wschód” – Ukraina. ,,Ziemia pękła” – Islandia.

SERDECZNIE ZACHĘCAM DO CZYTANIA PRASY KATOLICKIEJ: KS.MARIUSZ KILAR – PROBOSZCZ Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk