Ogłoszenia

 Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 7.06.2024
XIV Niedziela Zwykła

 1. W Tm tygodniu msze będą o g. 7. 30.

 2. Tydzień w Kościele: – poniedziałek – wsp. św. Jana z Dukli, prezbitera.

 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Danuty Palikij. Dziś po sumie zmiana Tajemnic.

 4. „Bóg zapłać” tym, którzy wczoraj sprzątali kościół oraz za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę w sobotę na 9.00 z następujących rodzin: Marzena Pigan, Elżbieta Bliszcz, Beata Kowal, Leszek Kowal, Jan Nakonieczny.

 5. Na stoliku do odebrania gazety: „Gość Niedzielny” „Niedziela” i „Trwajcie w Miłości” i inne oraz książeczki o O. Pio, Janie Pawle II, Matce Bożej z Guadalupe, świętości życia i inne po 3 zł. Na stoliku i przy drzwiach ogłoszenia parafialne.

 6. Trwa peregrynacja Obrazu NSPJ i relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Usilnie proszę, aby w tym dniu być na mszy, przystąpić do komunii.

 7. Zachęcam aby czytać codziennie, a szczególnie w niedzielę przy obiedzie wspólnie przy stole (podobnie jak podczas Wigilii) fragment Ewangelii. Dziś był odczytany fragment z Ewangelii wg św. Marka z rozdziału 6 (Mk 6, 1-6)

 8. Zachęcam do duchowego pielgrzymowania, słuchania, transmisji lub relacji z poszczególnych części Pielgrzymki za pośrednictwem Radia „Fara”, lub obserwowania w Internecie wpisując słowa: pielgrzymka przemyska.
  Parafianie (i nie tylko) niosą Obraz Jasnogórski, aby w Częstochowie uroczyście poświęcić. Po skończonej pielgrzymce 16 lipca o 18.00 we wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej uroczyście dokonamy intronizacji Obrazu w przygotowanym już na to miejscu. Już dziś zapraszam na tę uroczystość.

 9. Ogłoszenie społeczne: za tydzień w niedzielę Biesiada Wiejska przy Ośrodku Kultury. Będą występy zespołów muzyczno-wokalnych i solistów, dla dzieci animacje klaunów, konkursy z nagrodami i na koniec zabawa taneczna. Na wszystko – wstęp wolny.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk