Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

Ogłoszenia duszpasterski 25.09.2022
XXVI Niedziela Zwykła

 1. W najbliższą sobotę początek października, tym samym początek nabożeństw różańcowych. Od soboty msze święte o g. 17.00, później różaniec. W niedzielę różaniec o 15.30, później Msza.

 2. Tydzień w Kościele: – wtorek – wsp. św. Wincentego a’ Paulo, patrona śp. Ks. Kanonika;
  – środa – wsp. św. Wacława, męczennika;
  – czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  – piątek – wsp. św. Hieronima, zapraszam na koronkę;
  – sobota – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, pierwsza sobota miesiąca.

 3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Marii Koziołko, na sumie rozdanie różańców dla dzieci z kl. III, po sumie zmiana Tajemnic.

 4. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół, „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę o g. 9.00 proszę z następujących rodzin: Zofia Paszko, Marian Pracoń, Barbara Kogut, Lucyna Gęślak – Keller, Paweł Krupa.

 5. Na stoliku do odebrania gazety: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość”, „Misyjne Drogi” oraz „cegiełki- pamiątki” na remonty naszego kościoła.

 

 

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk