Ogłoszenia duszpasterskie – 14.04.2024
III Niedziela Wielkanocna

1. Dziś odbywa się Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przed mszą zamiast kazania odczytywać będziemy fragmenty z Dziejów Apostolskich. Tym samym rozpoczyna się tydzień biblijny. Zachęcam, aby czytać codziennie, a szczególnie w niedzielę przy obiedzie wspólnie przy stole (podobnie jak podczas Wigilii) fragment Ewangelii. Dziś był odczytany fragment z Ewangelii wg św. Łukasza z rozdziału 24 (Łk 24, 35-48).

2. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Danuty Tarasek.

3. „Bóg zapłać” za przycięcie tui wokół kościoła i tym, którzy wczoraj sprzątali kościół oraz za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę o g. 9.00 proszę z następujących rodzin z Domu Nauczyciela: Marek  Piekarz, Grzegorz Leboda, Krzysztof Hajduczka, Władysław Brzuszko, Paweł Ożga.

4. Na stoliku do odebrania gazety: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dwumiesięcznik „Trwajcie w Miłości” oraz książeczki o O. Pio, Janie Pawle II, Matce Bożej z Gwadelupe, świętości życia i inne po 3 zł. na stoliku i przy drzwiach znajduje się gazetka parafialna pt. „Wieść Parafialna” za 1 zł zawarta na jednej stronie, na odwrocie ogłoszenia parafialne.

1. Trwa peregrynacja Obrazu NSPJ i relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Usilnie proszę, aby w tym dniu być na mszy, przystąpić do komunii.

2. Zachęcam do czytania Pisma Świętego np. przy niedzielnym obiedzie. Kliknij tutaj:

7.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy zm. Kazimierę Kochan. „Wieczne odpoczywanie…”