Zmartwychwstanie – inne niż wszystkie

jezusDrodzy Parafianie

Życzymy, by Święta Zmartwychwstania Pańskiego były czasem naszego wzrastania w postawie ufności do Boga.

Całkowite zdanie się na Bożą wolę jest bowiem jedynym źródłem naszego pokoju i prawdziwego szczęścia.

,,Wszystkie nasze troski przerzućmy na Niego, gdyż Jemu zależy na nas” (por.1 P5,7)

Z Bożą pomocą poradzimy sobie w obliczu każdego nieszczęścia, każdego cierpienia.

Życzymy błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary i nadziei płynących z osobistego spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem!

I niech zwycięski Zbawiciel pomoże nam jak najszybciej pokonać epidemię koronawirusa.

Duszpasterze Parafii