Wielki Czwartek 2020 – życzenia dla kapłanów

wielkiczwartekW Wielki Czwartek rozpoczynamy wielkie Świętowanie Triduum Paschalnego Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

,,Nie ma na świecie misji piękniejszej i godniejszej niż posługiwanie w Bożym imieniu,  niż głoszenie Słowa Bożego i sakramentalne sprowadzenie Boga na ziemię, oczyszczanie i uwalnianie z grzechów ludzkich serc”

Czcigodni Księża naszej parafii

Księże Proboszczu Mariuszu i Księże Kanoniku Wincenty – przyjmijcie serdeczne życzenia: radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania, troskliwości dobrego Ogrodnika i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawiacie swoje serce i siły. 

Nasze serdeczne życzenia kierujemy także w stronę tych kapłanów, którzy pełnili kapłańską posługę w naszej parafii. 

Each week from Wednesday afternoon to Wednesday afternoon, iHerb highlights numerous items from lots of top brand names and you can conserve approximately 15%. Stock up the herbs and homeopathy, bath and individual treatment, supplements as well as more with this bargain https://herbcoupon.net/. Some iHerb promotion code can be applied to these items so just enter the code at check out to ensure.

Do życzeń dołączamy zapewnienie o pamięci modlitewnej: Pod Twoją Obronę…

Kapłani zostali zrodzeni z Eucharystii315kwiaty

Nie ma Eucharystii bez kapłaństwa

Potężny Bóg każdego dnia

Składa siebie w ludzkie ręce

Pozostaje nam jedynie zgiąć kolana

I w ciszy adorować tę największą tajemnicę wiary.

Szczęść Boże!                 

                          Parafianie,  Apostolat ,,Margaretka”

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk