TYDZIEŃ BIBLIJNY JUŻ PO RAZ 8

,,Gdy usłyszeli Ewangelię, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa”

Pod takim hasłem w dniach od 10-16 kwietnia 2016 r. rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny, który jest odpowiedzią na znaki czasu i będzie dla wielu wspólnot diecezjalnych i parafialnych, czasem błogosławionym. Może on bowiem stać się okazją także dla rodzin chrześcijańskich czasem do wspólnego, duchowego wędrowania z uczniami

idącymi z Jerozolimy do Emaus, aby wraz z nimi wsłuchiwać się w Głos uwielbionego Jezusa, który rozbrzmiewa w słowach świętych Pism, a usłyszany przez człowieka rozpala serce ogniem nowej wiary, nadziei i miłości.

 

12-15 minut dziennie pozwoli przeczytać Biblię w ciągu jednego roku!

Jeśli się czyta jeden rozdział dziennie, przeczytanie całości zajmuje ok. 3,5 roku.

Jeden rozdział Ewangelii dziennie pozwoli na jej przeczytanie w 260 dni.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk