Roraty 2021 r. Zapraszamy…

jezusekRoraty w naszym Kościele codziennie o godz. 17.00, na które wszystkich, a szczególnie dzieci bardzo serdecznie zapraszamy. Hasłem tegorocznych rorat jest ,,Droga do Betlejem”.

W trakcie kazań roratnich poznajemy najważniejsze miejsca Ziemi Świętej, w których Bóg mówił o przyjściu zapowiedzianego Mesjasza, a więc nabożeństwa te sprawowane są ku czci Matki Bożej, jako przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia. Dla dzieci i młodzieży biorących udział przygotowane są specjalne plansze i naklejki związane z wędrówką z Nazaretu do Betlejem.  Dla wszystkich osób, które będą wytrwale uczęszczać na roraty rozlosowane zostaną nagrody – figurki: Maryi, Dzieciątka Jezus, Szopka, kalendarzyki i nagrody pocieszenia.

Zapraszamy do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.jezusek2

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk