Plurimos Annos! dla ks. Proboszcza w dniu imienin

 

rózaZ okazji zbliżających się imienin ks. Proboszcza Mariusza Kilara, które przypadają na dzień 19 stycznia, pragniemy złożyć już dziś moc najserdeczniejszych życzeń, dużo zdrowia, obfitości Łask Bożych, troskliwej i macierzyńskiej Opieki Bożej Rodzicielki, Światła Ducha Świętego, ludzkiej dobroci, życzliwości oraz uśmiechu na co dzień. Życzymy również aby posługa kapłańska w naszej parafii dawała Księdzu wiele radości i zadowolenia.   

 

Drogi Księże Solenizancie!

 

W blasku świętości Twojego patrona, składamy z serca płynące życzenia:

Chrystusowego Błogosławieństwa, które daje moc. Prawdziwej apostolskiej odwagi i wiary, która góry przenosi. Zdrowia, niech niesie pogodę ducha i uśmiech. Nadziei, która pozwala wierzyć w dobrych ludzi i zbawienie świata.

Dziękujemy, że nie brakuje Księdzu wytrwałości w budowaniu żywego Kościoła w naszej parafii,

że każdego dnia wzmacnia Ksiądz naszą wiarę i wzbudza w nas nadzieję swoim duchowym wsparciem, oraz za to, że nieustannie naprowadza nas Ksiądz przy kratkach konfesjonału  z  „krętych ścieżek życia”,  na „autostradę”  do Boga w Niebie.

Na słowa uznania oraz wielką wdzięczność zasługują również przedsięwzięcia inwestycyjne realizowane w naszej świątyni, dzięki którym z większą przyjemnością uczestniczymy we Mszach Świętych i nabożeństwach.

W pięknie odrestaurowanych wnętrzach kościoła oddajemy cześć Bogu i Maryi – Matce Syna Bożego.

Niech Jezus Chrystus będzie źródłem siły i radości, a Matka Najświętsza ma Księdza zawsze
w swojej opiece.

Bóg zapłać i Szczęść Boże w dalszej posłudze kapłańskiej.

 

Do życzeń dołączamy modlitwę, aby w ten sposób  okazać wdzięczność za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy        Pod Twoją obronę….  

 

Apostolat „Margaretka”, Parafianie

unnamed

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk