Październik – miesiącem Różańca Świętego

Październikowe Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii:

 

w dni powszednie: o godzinie 17.00 Msza święta, później nabożeństwo różańcowe

w niedzielę: o godzinie 16.00 Msza święta, wcześniej nabożeństwo różańcowe

1528-obrazek-matki-bozej-rozancowej-format-a5---dewocjonalia-niedzielaPaździernik, miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zgodnie z wolą Ojca Świętego Franciszka, w tym roku w październiku, będziemy przeżywali Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Podczas Nabożeństw Różańcowych będziemy prosić o ożywienie dzieła misyjnego Kościoła i zaangażowanie się w nie każdego ochrzczonego. Jak podkreślił papież Franciszek najważniejszymi elementami tego szczególnego czasu niech będą: modlitwa, formacja i świadectwa misyjne.

”Jedno tylko Zdrowaś Maryjo dobrze powiedziane, wstrząsa całym piekłem”                                                                                                  Św. Jan Maria Vianney                                                                                                                                                                               Szczęść Boże!                                                                                                                                                                            

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk