Nabożeństwa majowe – 2019

Zapraszamy na Nabożeństwa majowe u Świętego Karola Boromeusza.

Nab-Majowe-2019

1 Chwalcie łąki umajone, Góry, doliny zielone, Chwalcie cieniste gaiki, Źródła i kręte strumyki.

2. Co igra z morza falami, W powietrzu buja skrzydłami, Chwalcie z nami Panią świata, Jej dłoń nasza wieniec splata.

3. Ona dzieł Boskich korona, Nad Anioły wywyższona, Choć jest Panią nieba ziemi, Nie gardzi dary naszymi.

4. Wdzięcznym strumyki mruczeniem, Ptaszęta słodkim kwileniem, I co czuje, i co żyje, Niech z nami chwali Maryję!               Szczęść Boże!