Marsz dla życia

„Czas na rodzinę!” – pod takim hasłem 28 maja w Jarosławiu z Parafii Chrystusa Króla wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny. Ma to być odpowiedź na tzw. „czarne marsze”, które są przeciwko życiu, przeciwko rodzinie. Jako chrześcijanie powinniśmy odpowiedzieć nie złością lecz pozytywnym apelem pełnym dobroci, entuzjazmu i miłości. Doskonale to wpisuje się w zobowiązanie Chrystusa: „Idźcie i głoście!”

Chętnych do wyjazdu zapraszam do zgłoszenia się w zakrystii.

plakat-1000x1394

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk