IMIENINY KS. PROBOSZCZA MARIUSZA – 21 stycznia uroczystość w kościele

Jest w życiu taki dzień, gdzie wszystkie troski odchodzą w cień. Zostałeś z ludu wzięty i do ludu jesteś posłany.
Z okazji imienin, życzę w imieniu własnym i parafian ks. zdrowia i radości. Wierzymy, że św. Karol Boromeusz patron naszej Parafii będzie wypraszał ks. u Pana Boga wszystkie potrzebne łaski i dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które ks. podejmuje dla dobra naszej wspólnoty. Niech Twoja ks. Solenizancie praca przynosi obfite owoce i jednoczy naszą Parafię w jedną Chrystusową owczarnię.

Szczęść Boże!
Ks. kanonik Wincenty Skrobacz, parafianie

UROCZYSTOŚCI W KOŚCIELE IMIENINOWE

W niedzielę 21 stycznia odbyła się Msza św. z okazji imienin ks. proboszcza Mariusza, które miały miejsce 19 stycznia. Ks. kanonik Wincenty Skrobacz odprawił Mszę św. w intencji Solenizanta, która została zamówiona przez POAK. Członkowie Akcji Katolickiej włączyli się w uświetnienie uroczystości ze zgromadzoną wspólnotą parafialną, ministrantami, scholą i panem organistą. Czytanie I -pani Teresa Kabdani, czytanie II – Filip Nakonieczny, modlitwę wiernych – pani Elżbieta Bukowińska. Życzenia złożyła Solenizantowi pani Bożena Gawaluch i wręczyła kwiaty wspólnie z panem Krzysztofem Taraskiem. Na zakończenie Eucharystii pan organista zaintonował życzenia śpiewane ,, Życzymy, życzymy….”

KSIĘŻE MARIUSZU !

Przyjmij życzenia w Twe imieniny,

Życzymy Tobie, byś przez całe swoje życie

podążał z ufnością i nadzieją za Panem.

Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją.

Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi,

a Twoje serce niech przepełnia miłość,

którą podzielisz się z potrzebującymi.

Pielęgnuj w sobie uśmiech,

nie zatrać nigdy poczucia humoru.

Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi,

a On obdarzy Cię swoim błogosławieństwem.

Niech Cię wspomina sam Bóg jedyny,

Niech Cię prowadzi przez życia znoje

I niech Ci zsyła łask samych zdroje

Niech Matka Boża się opiekuje a Anioł Stróż pilnuje !

wiele Radości i Życzliwości

oraz aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego!

Wszystkiego Dobrego, Księże Proboszczu

Szczęść Boże!

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk