Ferie zimowe z Panem Bogiem

ferie_zimowe 2019 3Ferie zimowe to zasłużony czas odpoczynku od szkolnych zajęć. Pamiętajcie jednak kochane dzieci i młodzież, że nigdy nie są one czasem wolnym od Pana Boga.

Podczas wolnego czasu od zajęć lekcyjnych odkrywajcie, co w życiu jest prawdziwe, cenne i wartościowe. Odpoczywajcie, ale nie zaniedbujcie relacji z Panem Jezusem. Otwórzcie oczy tam gdzie jesteście, czy to w górach, czy nad morzem, w domu czy na podwórku, i zobaczcie jak piękne rzeczy stworzył Pan Bóg. Rozkoszujcie się tymi wspaniałymi widokami, a wtedy będzie Wam łatwiej oddać Bogu chwałę i cześć za niezwykłość Jego stworzenia. Spędzajcie czas wolny w naprawdę godny sposób, regenerując się tak duchowo, jak i fizycznie i psychicznie.

Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii zimowych, pełnych niezapomnianych wrażeń oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Wasi duszpasterze

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk