Dzień Nauczyciela

14,,Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze”

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich nauczycieli i katechetów – pracujących, jak i emerytów, rencistów.

Wszystkim należą się podziękowania za wkładany przez nich wysiłek w kształcenie dzieci i młodzieży. Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Bożego błogosławieństwa, potrzebnych sił, nieustannego zapału i otwartości na młodego człowieka, który stawia pytania i poszukuje odpowiedzi. Aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Święty Janie de La Salle, patronie nauczycieli – módl się za nami!                      Szczęść Boże!