Bóg się rodzi, moc truchleje…!

mm-wpis 1

Tajemnica Bożego Narodzenia przypomina nam, że Bóg dzieli się i obdarowuje nas największą Miłością  –  swoim życiem.

Z okazji Świąt  życzymy  ks. Proboszczowi, Parafianom oraz Gościom,  aby przyjście na świat Jezusa napełniło nas mocną wiarą, gorącą miłością i niegasnącą nadzieją.

Aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł nowe siły, zdrowie, wszelką pomyślność i wiarę w lepsze jutro, pełne Bożego  Pokoju.

Niech Boże Dziecię obdarza nas wszystkich pokojem, pomyślnością w codziennych staraniach i troskach oraz obfitością wszelkich łask.

Życzymy Wszystkim szczęśliwych, błogosławionych Świąt w wierze, w miłości Boga i w pokoju z bliskimi.

Niech Jezus  Emmanuel   –  Bóg z nami, będzie dla nas znakiem, że nasze życie niezależnie od okoliczności ma głęboki sens, wartość i zmierza do celu jakim jest wieczność.

Apostolat „Margaretka”

bąbka wpis 2