Adoracja Najświętszego Sakramentu

W pierwszy piątek miesiąca kwietnia Adoracja Najświętszego Sakramentu!

O godzinie piątej po południu rozpocznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, które będzie trwać do godziny 18.00. Na zakończenie adoracji zostanie odmówiona Koronka do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Uroczystością przypadającą w najbliższą niedzielę. O tę modlitwę prosił Chrystus ukazujący się zakonnicy św. Siostrze Faustynie. Odpowiedzmy swą obecnością na zaproszenie Chrystusa!

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk