19 stycznia Imieniny ks. proboszcza Mariusza

bukiet — kopiW Parafii pod wezwaniem św. Karola Boromeusza – z okazji zbliżających się Imienin ks. proboszcza Mariusza , uroczystości miały miejsce 15 stycznia (niedziela) na uroczystej Mszy św. o godz.11.00

Czcigodny Księże Proboszczu. Drogi Solenizancie!

Proszę przyjąć od nas z głębi serc płynące życzenia imieninowe, które pragniemy złożyć w imieniu całej Parafii już dzisiaj, a które przypadają 19 stycznia.

Na początku jednak, chcemy wyrazić swoją wdzięczność Panu Bogu za Twoją Księże obecność w naszej Parafii.

Pragniemy Ci życzyć przede wszystkim zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Opieki Matki Bożej oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w Parafii zawsze towarzyszyły Księdzu; – Świętość, Gorliwość i Poświęcenie, abyś był silny mocą miłości, mocą wiary, tej wiary, którą ofiarował nam Jezus Chrystus. Realizacji planów i zamierzeń na przyszłość oraz owocnego rozwijania kapłańskiego. Życzymy wszelkiej pomyślności, by przyniosło to zadowolenie i satysfakcję z trudnych i odpowiedzialnych wyborów na drodze życia.

Powołując się na słowa Św. Jana Chryzostoma, który kiedyś powiedział ,,Kapłan stoi między Bogiem, ludzką naturą, z nieba podaje nam dary Boga, do nieba wznosi nasze modlitwy i jedna nas z rozgniewanym Bogiem”, tak my Drogi Kapłanie Mariuszu widzimy jak wiele dla nas robisz i prosimy prowadź nas dalej i umacniaj w wierze. Dziękujemy za uśmiech, życzliwość i przewodnictwo duchowe.

 

im. wp — kopia wpNiech w Dzień Twych Imienin, w Twojego Dzień Święta,

Twój Patron Niebieski o Tobie pamięta,

Niech łaski wyjedna u Serca Bożego,

Byś wciąż był Kapłanem na wzór Serca Jego.

Do życzeń dołączamy modlitwę, aby w ten sposób okazać wdzięczność za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy: Pod Twoją Obronę….

Pan organista zaintonował życzenia śpiewane; Życzymy, życzymy….. do których  włączyli się wierni.

SZCZĘŚĆ BOŻE!           APOSTOLAT ,,Margaretka”, Parafianie

 

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk