15 sierpnia – Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

wieniec dożynkowy15 sierpnia – obchodzimy jedno z najważniejszych świąt maryjnych. Oddajemy cześć Matce Bożej, która jako pierwsza z ludzi przebywa już w niebie z ciałem i duszą. Kościół widzi w Maryi najdoskonalszy owoc ziemi. W tę piękną uroczystość w naszej parafii na Mszy świętej o godz. 11.00 odbędzie się poświęcenie wieńców, ziół, kwiatów i owoców. Będziemy dziękować za chleb i inne owoce ziemi i pracy ludzkich rąk.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk