Zapowiedzi przedślubne

Do Sakramentu Małżeństwa mają przystąpić następujące osoby:

Dariusz Malach

kawaler, s. Franciszka i Teresy z d. Gwóźdź, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Wioletta Wermińska

panna, c. Romana i Wiesławy z d. Łuczyńska, ur. w Krośnie, zam. w Posadzie Górnej, parafia Rymanów.

zapowiedź I 23.07.2017 r.

zapowiedź II 30.07.2017 r.



Kto wiedziałby o przeszkodach przed zawarciem małżeństwa,
zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny


Mateusz Góral

kawaler, s. Kazimierza i Teresy, ur. w Leżajsku, zam. w Ożannie.

Agnieszka Palikij

panna, c. Janusza i Lucyny, ur. w Łańcucie, zam. w Piskorowicach.

zapowiedź I 2.07.2017 r.

zapowiedź II 9.07.2017 r.


Rafał Markowicz

kawaler, s. Stanisława i Krystyny, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Paulina Waśkiewicz

panna, c. Jana i Lucyny, ur. w Leżajsku, zam. w Starym Mieście.

zapowiedź I 25.06.2017 r.

zapowiedź II 2.07.2017 r.


Konrad Benedykt Sikora

kawaler, s. Arkadiusza i Ewy Sagan, ur. w Leżajsku, zam. w Leżajsku.

Karolina Majewska

panna, c. Zbigniewa i Krystyny Mazur, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

zapowiedź I 4.06.2017 r.

zapowiedź II 11.06.2017 r.


Krzysztof Henryk Pokrywka

kawaler, s. Józefa i Małgorzaty Misiło, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Majdanie Sieniawskim.

Agnieszką Kowalczyk

panna, c. Andrzeja i Janiny z d. Kowalik, ur. w Leżajsku, zam. w Chałupkach Piskorowickich.

zapowiedź I 4. 06. 2017 r.

zapowiedź II 11. 06. 2017 r.


Łukasz Aleksander Pigan

kawaler, s. Stefana i Elżbiety z d. Kochan, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Dorota Ewa Szynal

panna, c. Józefa i Janiny Krzeszowiec, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Majdanie Sieniawskim.

zapowiedź I 21.05.2017 r.

zapowiedź II 28.05.2017 r.


Paweł Stoltmann

kawaler, s. Marka i Heleny z d. Matysik, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Katarzyna Szorc

panna, c. Bronisława i Anny z d.Kaczmarek, ur. w Jarocinie, zam. w Jarocinie.

zapowiedź I 21.05.2017 r.

zapowiedź II 28.05.2017 r.


Michał Aleksander Kubas

kawaler, s. Grzegorza i Magdaleny Byrwa, ur. w Przeworsku, zam. w Pantalowicach.

Dominika Marzena Morawska

panna, c. Zdzisława i Zofii Sikora, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

zapowiedź I 14.05.2017 r.

zapowiedź II 28.05.2017 r.


Damian Trojak

kawaler, s. Mariana i Marii Mołyń, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Agnieszka Magdalena Zawadzka

panna, c. Stanisława i Krystyny, ur. w Miastku, zam. w Słosinku.

zapowiedź I 14.05.2017 r.

zapowiedź II 28.05.2017 r.


Krystian Karol Niemczyk

kawaler, s. Artura i Lucyny Kowal, ur. w Leżajsku, zam. w Paluchach, par. Piskorowice.

Joanna Sylwia Piziak

panna, c. Władysława i Elżbiety Tyczyńskiej, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.

zapowiedź I 30.04.2017 r.

zapowiedź II 14.05.2017 r.


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Daniel Buła

kawaler, s. Krzysztofa i Bernadety z d. Woch, ur. w Leżajsku, zam. w Leżajsku

Bogusława Borkowska

panna, c. Mariana i Marii z d. Mołdoch, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.

zapowiedź I 15.05.2016 r.

zapowiedź II 22.05.2016 r.



MAŁŻEŃSTWA ZAWARTEślub

„Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela”


Piotr Sroka

kawaler, s. Tadeusza i Marii Kruk, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Justyna Elżbieta Mączka

panna, c. Stanisława i Teresy Pelc, ur. w Rzeszowie, zam. w Rakszawie Górnej.

 

 


Grzegorz Adam Buniowski

kawaler, s. Adama i Marii Koziołko, ur. w Jarosławiu, zam. w Rzeszowie.

Natalia Karolina Pigan

panna, c. Jerzego i Stefanii Wołczasty, ur. w Leżajsku, zam. w Rzeszowie.

 


 

Rafał Mirosław Czarny

kawaler, s. Eugeniusza i Bożeny z d. Zasońska, ur. w Rzuchowie, zam. w Rzuchowie.

Karolina Dziedzic

panna, c. Jana i Renaty z d. Olechowska, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.

 


Kamil Marcin Nakonieczny

kawaler, s. Józefa i Anieli z d. Anieli, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Dorota Beata Czop

panna, c. Władysława i Bogumiły z d. Gorczyca, ur. w Rzeszowie, zam. w Wierzawicach.

 


Andrzej Bucior

kawaler, s. Stanisława i Stanisławy z d. Kmieć, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Nakliku.

Malwina Karolina Lach

panna, c. Bogusława i Danuty, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

 


Marcin Maciejczyk

kawaler, s. Wiesława i Ewy, ur. w Krakowie, zam. w Krakowie.

Marzena Kowalczyk

panna, c. Tadeusza i Teresy, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

 


Daniel Krzysztof Woś

kawaler, s. Jana i Zdzisławy Nowak, ur. w Nowej Sarzynie, zam. w Piskorowicach.

Katarzyna Iwona Kiełboń

panna, c. Zbigniewa i Krystyny Ożga, ur. w Leżajsku, zam. w Koloni Polskiej.

 


Artur Stanisław Ochab

kawaler, s. Stanisława i Danuty z d. Nycz, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Monika Ewa z d. Łania

panna, c. Jana i Ireny Czop, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach.

 


Rafał Tkaczyk

kawaler, s. Piotra i Marii z d. Palikij, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

Barbara Joanna Leszaj

panna, c. Tadeusza i Anny z d. Kozak, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.

 


Paweł Przybylski

kawaler, s. Jana i Doroty z d. Majchrzak, ur. w Nowej Soli, zam. w Bytomiu Odrzańskim.

Urszula Okruch

panna, c. Stanisława i Marii z d. Szpilka, ur. w Jarosławiu, zam. w Paluchach.

 


Paweł Michał Mucha

kawaler, s. Tadeusza i Lucyny z d. Beńko, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Joanna Paulina Baran

panna, c. Stanisława i Zofii Daź, ur. w Leżajsku, zam. w Giedlarowej.

 


Piotr Łach

stanu wolnego, s. Henryka i Krystyny z d. Kowalska, ur.  w Siemianowicach Śląskich, zam. w Siemianowicach Śląskich

Aneta Kotlarz

stanu wolnego, c. +Władysława i Krystyny z d. Pigan, ur. w Leżajsku, zam. w Siemianowicach Śląskich.

 


Tomasz Mikołaj Wrzyszcz

stanu wolnego, s. Mieczysława i Stanisławy z d. Cichoń, ur.  w Leżajsku, zam. w Rzuchowie

Katarzyna Pasek

stanu wolnego, c. +Józefa i Teresy z d. Borek, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Luchowie D. parafia Luchów Górny.

 


Mateusz Pucyło

stanu wolnego, s. Tadeusza i Elżbiety z d. Rumanek, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Monika Natalia Pokrywka

stanu wolnego, c. Juliana i Wiesławy z d. Ziojła, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Dobczy, parafia Krasne.

 


Paweł Krupa

stanu wolnego, s. Henryka i Stanisławy z d. Boroń, ur. w Leżajsku, za. w Grodzisku D.

Anna Słotwińska

stanu wolnego, c. Mieczysława i Władysławy z d. Surdyka, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.

 


Kamil Sarzyński

stanu wolnego, s. Ryszarda i Haliny z d. Sarzyńska, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Aleksandra Łakota

stanu wolnego, c. Jana i Barbary z . Jenczelewska, ur. w Leżajsku, zam. w Brzózie Król.

 


Mateusz Bogdan Wojdyła

stanu wolnego, s. Tadeusza i Marii z d. Daź, ur. w Leżajsku, zam. we Wrocławiu

Martyna Jenz

stanu wolnego, c. Grzegorza i Aleksandry z d. Dymel, ur. w Krotoszynie, zam. we Wrocławiu.

 


Łukasz Damian Adamski

stanu wolnego, s. Antoniego i Urszuli z d. Czopor, ur. w Sanoku, zam. w Niebocku

Marzena Łopuch

stanu wolnego, c. Stanisława i Mari z d. Siutyła, ur. w Biłgoraju, zam. w Piskorowicach.

 


Tomasz Dąbek

stanu wolnego, s. +Henryka i Krystyny z d. Niemczyk, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

Sabina Kuras

stanu wolnego, c. Wiesława i Wiesławy z d. Helit, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

 


Mariusz Mateusz Dudek

stanu wolnego, s. Karola i Heleny z d. Łuszczak, ur. w Jarosławiu, zam. w Piskorowicach

Magdalena Maj

stanu wolnego, c. Ryszarda i Marianny z d. Cudna, ur. w Siedlcach, zam. w Grodzisku Dolnym.

 


Leszek Sylwester Król

stanu wolnego, syn Kazimierza i Teresy z  d. Hartleb, ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie

Ewa Dynowiec

stanu wolnego, córką +Józefa i Teresy z d. Kufera, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach

 


Jan Gęślak

stanu wolnego, syn +Tadeusza i Anieli z d. Sławińska , ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach

Lucyna Keller

stanu wolnego, córka Pawła i + Genowefy z d. Palikij , ur. w Leżajsku, zam. w Rzuchowie.

 


Stanisław Kucharz

stanu wolnego, syn Tadeusza i Marii Kotulska, ur. w Tarnogrodzie, zam. w Brzyskiej Woli

Karolina Stasieńko

stanu wolnego, córka Ryszarda i Danuty Sroka, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

 


Piotr Czerwonka

stanu wolnego, syn Henryka i Renaty Kuras, ur. w Leżajsku, zam. w Wierzawicach

Paulina Kuras

stanu wolnego, córka Tadeusza i Barbary Dubiel, ur. w Leżajsku, zam. w Piskorowicach.

 


 Maruszak Marek Mariusz

s. Tadeusza i Krystyny z domu Jarmuziewicz, zam. Piskorowice, parafia Piskorowice

Kinga Izabela Palikij

c. Edwarda i Danuty z domu Kuras, zam. Piskorowice, parafia Piskorowice.

 


Ogorzałek Łukasz

s. Mieczysława i Ireny Goleniak, zam. Przedmieście, parafia Turobin

Magdalena Korchowiec

c. Mariana i Ireny Dziak, zam. Paluchy, parafia Piskorowice.

 


Kuras Rafał Łukasz

s. Tadeusza i Haliny Kubat, zam. Piskorowice 61

Katarzyna Bernadetta Kosowska

c. Jana i Bernadetty Buczek, zam. Alwernia ul. Ustronna 12, parafia Alwernia.

 

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk