Chrzty

SAM_2237
W ostatnim czasie sakrament chrztu przyjęli:

Dawid Król

syn Leszka i Ewy z d. Dynowiec

urodzony w marcu 2018 r.

ochrzczony 4 sierpnia 2018 r.

zamieszkały w Londynie.


Amelia Niemczyk

córka Krystiana i Joanny z d. Piziak

urodzona w maju 2018 r.

ochrzczona 10 czerwca 2018 r.

zamieszkała w Paluchach.


Zuzanna Nakonieczny

córka Kamila i Doroty z d. Czop

urodzona we wrześniu 2017 r.

ochrzczona 6 maja 2018 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Joanna Józefina Brzuszko

córka Jana i Bożeny z d. Markocka

urodzona w lutym 2018 r.

ochrzczona 3 maja 2018 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Wojciech Maruszak

syn Jacka i Lidii z d. Czerwonka

urodzony w styczniu 2018 r.

ochrzczony 2 maja 2018 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Lena i Antonina Hajduczka

córki Pawła i  Anny z d. Górnicka

urodzone w grudniu 2017 r.

ochrzczone 15 kwietnia 2018 r.

zamieszkałe w Piskorowicach.


Laura Rogowska

córka Marcina i Sylwii z d. Półtorak

urodzona w lutym 2018 r.

ochrzczona 14 kwietnia 2018 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Szymon Kamil Czerwiński

syn Kamila Czerwińskiego i Joanny Ficek

urodzony w lutym 2018 r.

ochrzczony 7 kwietnia 2018 r.

zamieszkały w Paluchach.


Emilia Micuła

córka Grzegorza i Moniki Kuras

urodzona w lutym 2018 r.

ochrzczona 4 kwietnia 2018 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Zuzanna Tkaczyk

córka Roberta i Edyty z d. Kulpa

urodzona w styczniu 2018r.

ochrzczona 2 kwietnia 2018 r.

zamieszkała w Rzuchowie.



OCHRZCZENI W 2017 ROKU

Szymon Krawczyk

syn Piotra i Małgorzaty z d. Malach

urodzony w wrześniu 2017 r.

ochrzczony 30 grudnia 2017 r.

zamieszkały w Angli.


Magda Kowal

córka Tomasza i Katarzyny z d. Palikij

urodzona w listopadzie 2017 r.

ochrzczona 26 grudnia 2017 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Dawid Piechuta

syn Pawła i Małgorzaty z d. Bratek

urodzony we wrześniu 2017 r.

ochrzczony 28 października 2017 r.

zamieszkały w Rzuchowie.


Bartłomiej Kowalczyk

syn Radosława i Agaty z d. Nowak

urodzony w sierpniu 2017 r.

ochrzczony 15 października 2017 r.

zamieszkały w Rzuchowie.


Adrian Andrzej Majder

syn Mariusza i Sabiny Sądej,

urodzony w październiku 2016 r.

ochrzczony 5 sierpnia 2017 r.

zamieszkały w Paryżu.


Aleksander Morawski

syn Marka i Kingi Lisze

urodzony w lutym 2017 r.

ochrzczony 4 sierpnia 2017 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Aleksandra Maruszak

córka Marka i Kingi z d. Palikij

urodzona w kwietniu 2017 r.

ochrzczona 10 czerwca 2017 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Emil Władysław Paluch

syn Piotra i Diany Majder

urodzony w lutym 2017 r.

ochrzczony 26 maja 2017 r.

zamieszkały we Piskorowicach.


Karina Maria Mazur

córka Pawła i Renaty z d. Krzeptoń

urodzona w marcu 2017 r.

ochrzczona 29 kwietnia 2016 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Zuzanna Czerwonka

córka Piotra i Pauliny z d. Kuras

urodzona w październiku 2016 r.

ochrzczona 23 kwietnia 2017 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Marcel Sobala

syn Marcina i Natalii z d. Krupa

urodzony w październiku 2016 r.

ochrzczony 17 kwietnia 2017 r.

zamieszkały we Francji.


Milena Maria Sroka

córka Sylwestra i Iwony z d. Skotnicka

urodzona w grudniu 2016 r.

ochrzczona 17 kwietnia 2017 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Ernest Hubert Poprawa

syn Roberta i Anety z d. Dyrda

urodzony w styczniu 2017 r.

ochrzczony 25 lutego 2017 r.

zamieszkały w Rzuchowie.


Paulina Wrzyszcz

córka Grzegorza Wrzyszcza i Agnieszki z d. Pucyło

urodzona w wrześniu 2016 r.

ochrzczona 15 stycznia 2017 r.

zamieszkała w Piskorowicach.



OCHRZCZENI W 2016 ROKU:

Daniel Jakub WłoszczukChrzest

syn Artura i Elżbiety z d. Siry

urodzony w sierpniu 2016 r.

ochrzczony 26 grudnia 2016 r.

zamieszkały w Danii.


Laura Hanna Pokrywka

córka Marka i Pauliny z d. Kurcek

urodzona w sierpniu 2016 r.

ochrzczona 23 października 2016 r.

zamieszkała w Chałupkach Piskorowickich.


Marcel Jan Lic

syn Rafała i Grażyny z d. Niemczyk

urodzony w sierpniu 2016 r.

ochrzczony 11 września 2016 r.

zamieszkały w Paluchach.


Milena Kinga Pieczko

córka Adama i Marzeny z d. Krupa

urodzona w marcu 2016 r.

ochrzczona 20 sierpnia 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Kacper Jan Skotnicki

syn Damiana i Dominiki Nakonieczny

urodzony w maju 2016 r.

ochrzczony 13 sierpnia 2016 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Emma Anna Moźwiło

córka Mariusza i Doroty z d. Kozak

urodzona 

ochrzczona w sierpniu 2016 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Nikola Hajduczka

córka Krzysztofa i Urszuli Hałaj

urodzona w maju 2016 r.

ochrzczona 16 lipca 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Jakub Jarosz

syn Tomasza i Wioletty z d. Palikj

urodzony w maju 2016 r.

ochrzczony 9 lipca 2016 r.

zamieszkały w Warszawie.


Matylda Rusin

córka Łukasza i Bernadety z d. Koc

urodzona w marcu 2016 r.

ochrzczona 19 czerwca 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Amelia Malawska

córka Łukasza i Beaty z d. Leniart

urodzona w marcu 2016 r.

ochrzczona 4 czerwca 2016 r.

zamieszkała w Leżajsku.


Dawid Kazimierz Koziołko

syn Mirosława i Eweliny z d. Połeć

urodzony  styczniu 2016 r.

ochrzczony 4 czerwca 2016 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Karol Maruszak

syn Jacka i Lidii z d. Czerwonka

urodzony w marcu 2016 r.

ochrzczony 7 maja 2016 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Amelia Agnieszka  Janas

córka Władysława i Edyty z d. Łoś

urodzona w październiku 2015 r.

ochrzczona 7 maja 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Alicja Faustyna Kotlarz

córka Sebastiana Kotlarza i Joanny Sarzyńskiej

urodzona w lutym 2016 r.

ochrzczona 6 kwietnia 2016 r.

zamieszkała w Chałupkach.


Alicja Kowalczyk

córka Adama i Bożeny z d. Gołąb

urodzona w lutym 2016 r.

ochrzczona 29 marca 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Wiktor Karol Wołczasty

syn Marka i Elżbiety d. Wilkos

urodzony w lutym 2016 r.

ochrzczony 28 marca 2016 r.

zamieszkały w Chałupkach.


Maja Emilia Sarzyńska

córka Kamila i Aleksandry  Łakota

urodzona w grudniu 2015 r.

ochrzczona  24 stycznia 2016 r.

zamieszkała w Chałupkach.


Samuel Michał Wysocki

syn Adama i Eweliny z d. Kucło

urodzony  w listopadzie 2015 r.

ochrzczony  9 stycznia 2016 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Iga Faustyna Król

córka Bogdana i Marzeny Wilman

urodzona w grudniu 2015 r.

ochrzczona  3 stycznia 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Julia Elżbieta Czyrny

córka Andrzeja i Anety z d. Pigan

urodzona we wrześniu 2014 r.

ochrzczona 2 stycznia 2016 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


OCHRZCZENI W 2015 ROKU:

Julia Piechuta

córka Pawła i Małgorzaty z d. Bratek

urodzona w październiku 2015 r.

ochrzczony  28 listopada 2015 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Anna Gęślak

córka Jana i Lucyny Keller

urodzony  w październiku 2015 r.

ochrzczona 21 listopada 2015 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Hanna Ożga

córka Piotra Ożgi i Natalii Bałut

urodzona w czerwcu 2015 r.

ochrzczona 22 czerwca 2015 (w szpitalu)

zamieszkała w Piskorowicach.


Maria Jaworowska

córka Andrzeja Jaworowskiego i Małgorzaty Korchowiec

urodzona w wrześniu 2015 r.

ochrzczona 14 listopada 2015 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Sebastian Rafa

syn Bogusława i Anny z d. Hubka

urodzony  w lipcu 2015 r.

ochrzczony  24 października 2015 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Kinga Kucharz

córka Stanisława i Karoliny z d. Stasieńko

urodzona w czerwcu 2015 r.

ochrzczona 26 września 2015 r.

zamieszkała w Chałupkach.


Oliwia

córka Pauliny Sądej

urodzona w lipcu 2015 r.

ochrzczona 29 sierpnia 2015 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Milena Czerwonka

córka Piotra i Pauliny z d. Kuras

urodzona w czerwcu 2015 r.

ochrzczona 16 sierpnia 2015 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Karol Kowal

syn Tomasza Kowala i Moniki Morawskiej

urodzony  w listopadzie 2014 r.

ochrzczony  1 sierpnia 2015 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Wiktoria Maria Możwiło

córka Szczepana i Bernadety z d. Kruń

urodzona w kwietniu 2015 r.

ochrzczona 26 lipca 2015 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Marcin Maruszak

syn Marka i Kingi z d. Palikij

urodzony  w maju 2015 r.

ochrzczony 25 lipca 2015 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Antonina Hanna Sawicka

córka Szczepana i Pauliny z d. Buniowska

urodzona w kwietniu 2015 r.

ochrzczona 12 lipca 2015 r.

zamieszkała w Rzuchowie.


Lena Stępień

córka Patryka Stępnia i Karoliny Piechuta

urodzona w kwietniu 2015 r.

ochrzczona 27 czerwca 2015 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Wojciech Paluch

syn Dariusza i Iwony z d. Ożga

urodzony  w marcu 2015 r.

ochrzczony  6 czerwca 2015 r.

zamieszkały w Piskorowicach.


Daria Karolina Antosz

córka Janusza i Zuzanny z d. Kudłak

urodzona w kwietniu 2015 r.

ochrzczona 6 czerwca 2015 r.

zamieszkała w Chałupkach.


Anastazja Anna Tara

córka Damiana Tary i Sylwi z d. Walczak

urodzona w lutym 2015 r.

ochrzczony  12 kwietnia 2015 r.

zamieszkała w Piskorowicach.


Emilia Kozyra

córka Kacpra Kozyry i Urszuli Dudek

urodzona  w styczniu 2015 r.

ochrzczona  7 kwietnia 2015 r.

zamieszkała w Paluchach.


Błażej Iskra

syn Pawła Iskry i Joanny z d. Majder

urodzony  w lutym 2015 r.

ochrzczony  6 kwietnia 2015 r.

zamieszkały w Paluchach.


Marcel Lemiech

syn Grzegorza Lemiecha i Moniki z d. Daź

urodzony  w grudniu 2014 r.

ochrzczony  28 lutego 2015 r.

zamieszkały w Rzuchowie



OCHRZCZENI W 2014

Adam Miłosz Baj

syn Mariusza Baja i Elżbiety z d. Czop

urodzony  w grudniu 2014 r.

ochrzczony  16 grudnia 2014 r.

zamieszkały w Piskorowicach


Lena Izabela Kowalczyk

córka Andrzeja Kowalczyka i Doroty z d. Żołnierczyk

urodzona w maju 2014 r.

ochrzczona  26 października 2014 r.

zamieszkała w Rzuchowie


Miłosz Organiszczak

syn Jana Organiiszczaka i Małgorzaty Jaworowskiej,

urodzony w październiku 2014 w Leżajsku,

ochrzczony 6 grudnia 2014 r.

zamieszkały w Piskorowicach

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk