OgłoszeniaOgłoszenia duszpasterskie  13.08.2017 – XIX Niedziela Zwykła

1. Trwa sierpień, miesiąc trzeźwości. Zachęcam do trzeźwości, a nawet abstynencji.

2. Tydzień w Kościele:
    poniedziałek – wsp. św. Maksymiliana Kolbego, prezbitera, męczennika;
    wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze o g. 8.00 i 11.00. Na sumie Msza dziękczynna za tegoroczne zbiory i poświęcenie wieńców, ziół i kwiatów;
    czwartek – wsp. św. Jacka, prezbitera.

3. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę na sobotę o g. 8.00 z następujących rodzin: Stanisław Daź, Tadeusz Leszaj, Marian Borkowski, Maria Sołtys, Adam Król.

4. W przyszłą niedzielę różaniec będzie prowadzić Róża Danuty Tarasek.

5. W zakrystii są do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Cuda i Łaski, Nasza Arka.

1. Bernardyni zapraszają na odpust Matki Bożej Pocieszenia do Leżajska.

2. Od 18 sierpnia na ekranach polskich kin można obejrzeć film „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Film hiszpańskich twórców nakręcony na 100-lecie objawień z wieloma wątkami dotyczącymi Polski.