Ogłoszenia duszpasterskie – 16.09.2018 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu Taca przeznaczona jest na Radio Diecezjalne FARA. „Bóg zapłać” również za wpłaty na potrzeby inwestycyjne parafii.

2. Tydzień w Kościele:
    – we wtorek – uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży;
    – w czwartek – św. męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy;
    – w piątek – Święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty, zapraszam na koronkę do Bożego miłosierdzia.

3. We wtorek z racji święta patrona młodzieży zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania: klasy VI, VII, VIII i 3G. W tym tygodniu modlimy się szczególnie za dzieci i młodzież.

4. W poniedziałek po Mszy zbiórka ministrantów.

5. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. Bóg zapłać za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę z następujących rodzin: Maria Okruch, Teresa Kogut, Krystyna Ogryzek, Krystyna Mikołajek, Teresa Szelewa.

6. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Ireny Nakoniecznej.

7. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość N., Źródło, Misyjne Drogi, dla dzieci Promyk, Dominik.Abp Adam Szal i Duszpasterstwo Rodzin (!) zaprasza na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Jarosławia pt. „Róża dla Królowej Rodzin”. Pielgrzymka odbędzie się 13 października (sobota) szczególnie małżeństwa obchodzące jubileusz. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. Ogłoszenie społeczne:
    Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piskorowicach informuje, o zebraniu z Rodzicami w piątek o g. 17.00.