OgłoszeniaOgłoszenia duszpasterskie – 10.12.2017 – II Niedziela Adwentu

1. Zapraszam na codzienną Mszę roratnią ku czci Matki Bożej.

2. Po Mszy przed kościołem będzie można nabyć kalendarz parafialny za 10 zł co najmniej.

3. Również przed kościołem dzieci z naszej szkoły prowadzą kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, stroików. Zbierają w ten sposób pieniądze na wycieczkę. Własnoręcznie je wykonali.

4. Za chwilę sprzed ołtarza można zabrać świece wigilijne „Caritasu” za co najmniej 5 zł oraz poświęcone opłatki wigilijne. Tradycyjnie ofiara za opłatki (30 zł) będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. „Bóg zapłać”.

5. W czwartek po Mszy spotkanie Akcji Katolickiej.

6. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i za złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę o g. 8.00 proszę następujących rodzin: Adam Krupa, Maria Mazurska, Jerzy Otręba, Marek Nakonieczny, Wiesława Kuras.

7. W niedzielę przed sumą Różaniec będzie prowadzić Róża Władysława Czapli.

8. W zakrystii są do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, bezpłatny Chit.

9. Ogłoszenie społeczne: Szpital w Leżajsku zachęca do skorzystania z Programu profilaktyki raka jelita grubego. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej Szpitala.

Starosta Przeworski ogłasza, że w Starostwie oraz w Urzędzie Miasta i Gminy w Sieniawie od 4 – 22 XII w godzinach od 8-15.00 zostanie wyłożony projekt operatu ewidencji gruntów i budynków dla obrębów ewidencyjnych m.in. wsi Paluchy. Prosi się o czynne uczestnictwo. Szczegóły w gablocie i pewnie na stronie Gminy Sieniawa.