Ogłoszenia duszpasterskie – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

1. W niedzielę w ciągu wakacji Mszy o 16.00 nie ma.

2. Tydzień w Kościele:
    – w poniedziałek – wsp. NMP z Góry Karmel;
    – w środę – wsp. św. Szymona z Lipnicy, kapłana;
    – w piątek – wsp. św. Czesława, kapłana;
    – w piątek koronka do Bożego miłosierdzia – zapraszam.

3. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. Bóg zapłać za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę z następujących rodzin: Dorota Młyńczyk, Bożena Salomon, Michał Koziołko, Halina Stępień, Katarzyna Mazurkiewicz.

4. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Danuty Tarasek.

5. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Cuda i Łaski, Misyjne Drogi, dla młodzieży Miłujcie się; proszę zabrać sobie ze stolika gazety.

6. W związku z wpłatami na inwestycje parafialne ponawiam prośbę, by na kopercie wpisywać nazwisko , adres i kwotę. Jest to bardzo potrzebne, żeby nie było wątpliwości i pomyłek.

7. Dożynki parafialne – poprawka: po wielu konsultacjach, powracamy do tradycyjnego terminu – 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Bardzo zachęcam, aby przygotować kilka wieńców dożynkowych nie tylko z Piskorowic i Rzuchowa , ale np. z Chałupek, Paluchów, a może jeszcze więcej?

8. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców w przyszłą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy w myśl hasła: „1 gr za 1 szczęśliwie przejechany kilometr”.

9. Zapowiedzi…