Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 15.07.2018 – XV Niedziela Zwykła

 1. W niedzielę w ciągu wakacji Mszy o 16.00 nie ma.

 2. Tydzień w Kościele:
  – w poniedziałek – wsp. NMP z Góry Karmel;
  – w środę – wsp. św. Szymona z Lipnicy, kapłana;
  – w piątek – wsp. św. Czesława, kapłana;
  – w piątek koronka do Bożego miłosierdzia – zapraszam.

 3. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. Bóg zapłać za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę z następujących rodzin: Dorota Młyńczyk, Bożena Salomon, Michał Koziołko, Halina Stępień, Katarzyna Mazurkiewicz.

 4. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Danuty Tarasek.

 5. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Cuda i Łaski, Misyjne Drogi, dla młodzieży Miłujcie się; proszę zabrać sobie ze stolika gazety.

 6. W związku z wpłatami na inwestycje parafialne ponawiam prośbę, by na kopercie wpisywać nazwisko , adres i kwotę. Jest to bardzo potrzebne, żeby nie było wątpliwości i pomyłek.

 7. Dożynki parafialne – poprawka: po wielu konsultacjach, powracamy do tradycyjnego terminu – 15 sierpnia w Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Bardzo zachęcam, aby przygotować kilka wieńców dożynkowych nie tylko z Piskorowic i Rzuchowa , ale np. z Chałupek, Paluchów, a może jeszcze więcej?

 8. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców w przyszłą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy w myśl hasła: „1 gr za 1 szczęśliwie przejechany kilometr”.

 9. Zapowiedzi…

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk