Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 16.09.2018 – XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu Taca przeznaczona jest na Radio Diecezjalne FARA. „Bóg zapłać” również za wpłaty na potrzeby inwestycyjne parafii.

 2. Tydzień w Kościele:
  – we wtorek – uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży;
  – w czwartek – św. męczenników Andrzeja, Pawła i Towarzyszy;
  – w piątek – Święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty, zapraszam na koronkę do Bożego miłosierdzia.

 3. We wtorek z racji święta patrona młodzieży zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania: klasy VI, VII, VIII i 3G. W tym tygodniu modlimy się szczególnie za dzieci i młodzież.

 4. W poniedziałek po Mszy zbiórka ministrantów.

 5. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. Bóg zapłać za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę z następujących rodzin: Maria Okruch, Teresa Kogut, Krystyna Ogryzek, Krystyna Mikołajek, Teresa Szelewa.

 6. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Ireny Nakoniecznej.

 7. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość N., Źródło, Misyjne Drogi, dla dzieci Promyk, Dominik.Abp Adam Szal i Duszpasterstwo Rodzin (!) zaprasza na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin do Jarosławia pt. „Róża dla Królowej Rodzin”. Pielgrzymka odbędzie się 13 października (sobota) szczególnie małżeństwa obchodzące jubileusz. Szczegóły na plakacie w gablocie.

 8. Ogłoszenie społeczne:
  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Piskorowicach informuje, o zebraniu z Rodzicami w piątek o g. 17.00.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk