Ogłoszenia duszpasterskie – 26.01.2020 – III Niedziela Zwykła

1. Dziś ustanowiona przez papieża Franciszka Niedziela Słowa Bożego.

2. Tydzień w Kościele:
    – wtorek – wsp. św. Tomasza z Akwinu, kapłana, doktora Kościoła;
    – czwartek – wsp. bł. Bronisława Markiewicza, kapłana;
    – piątek – wsp. św. Jana Bosko, kapłana; zapraszam na Koronkę;
    – I sobota miesiąca.

3. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na początku Mszy będzie poświęcenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Po Mszy składka do puszek na klasztory klauzurowe.

4. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę następujących rodzin: Maria Palikij, Stanisława Wrzyszcz, Jan Sądej, Małgorzata Piechuta, Aneta Kogut.

5. W niedzielę Różaniec będzie prowadzić Róża Anieli Pigan.

6. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedz., Źródło, Nasza Arka, Miłujcie się, Mały Gość.