Ogłoszenia duszpasterskie – 13.01.2019 – Święto Chrztu Pańskiego

1. Z dniem dzisiejszym kończy się Okres Narodzenia Pańskiego, a rozpoczyna się Okres Zwykły w Kościele.

2. W niedziele do rozpoczęcia Wielkiego Postu Msze św. o 8.00 i 11.00, w tygodniu Msze o g. 17.00.

3. Tydzień w Kościele:
    – czwartek – wsp. św. Antoniego, opata;
    – sobota – wsp. św. Józefa Pelczara, biskupa;

– w piątek zapraszam na Koronkę.

4. W piątek rozpoczyna się Tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w tym czasie weźmie udział w jakimś nabożeństwie i w Święcie nawrócenia św. Pawła może zyskać odpust zupełny.

5. We wtorek, środę i czwartek spotkania przed bierzmowaniem odpowiednio dla klas VII, VIII i 3G.

6. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i za złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę na g. 8.00 proszę następujących rodzin: Bogusław Beńko, Jacek Ordecha, Adam Paluch, Janusz Organiszczak, Józef Kubat.

7. W niedzielę Różaniec będzie prowadzić Róża Ireny Nakoniecznej.

8. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło.

9. W tym tygodniu drugą intencję odprawia ks. Kanonik poza parafią.

10. Zakończyłem wizytę duszpasterską. Jeśli kogo pominąłem, to proszę zgłosić do zakrystii. Bóg zapłać za ofiary złożone z okazji kolędy. W poważnej większości przeznaczam je na cele inwestycyjne parafii.

1. Dziś na g. 17.00 Ośrodek Kultury w Piskorowicach zaprasza na wspólne kolędowanie przy akompaniamencie Pana Zdzisława Zawilskiego.

1. Stare Miasto – Park informuje mieszkańców o terminach zbiórki odpadów w styczniu: niesegregowane odpady będą odbierane 14 I 2019, a segregowane 21 I 2019r. Harmonogramy zbiórki odpadów będą podawane przy zbiórce odpadów zmieszanych.