Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie  23.01.2022 – III Niedziela

 1. Msza popołudniowa w niedzielę 23 stycznia o g. 15.30.

 2. Koncert chóru z Michael w przyszłą niedzielę na Mszy o g. 15.30 i po mszy. (Chór z Kańczugi, który śpiewał u nas w czerwcu, odbywa tourne po Polsce w Kańczudze, Krakowie, Pruchniku, Dębnie. Będą śpiewać w niedzielę 30 stycznia będzie koncert. Dołączy się „Talia”, Schola, Koło Gospodyń (?). Jeśli ktoś chciałby się jeszcze dołączyć z dwiema kolędami, to serdecznie zapraszamy. Tydzień temu wykonywali kolędy w miasteczku za Warszawą. Zespół „Talia” przekazał mi, że ludzi było mnóstwo. Czy u nas tak będzie? )

 3. Dziś niedziela Słowa Bożego.

 4. Tydzień w Kościele:
  – poniedziałek – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  – wtorek – Święto św. Pawła Apostoła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w tym czasie będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie o jedność Kościoła i w zakończeniu Tygodnia Modlitw, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami;
  – środa – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
  – piątek– wsp. św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła; zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

 5. We wtorek i środę spotkania przed bierzmowaniem odpowiednio klasy VII z VI oraz VIII.

 6. W piątek o 18.00 Msza dla rodziców z dziećmi z kl. III.

 7. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Danuty Palikij.

 8. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę na sobotę o g. 9.00 z następujących Rodzin: Michał Kuras, Bernadetta Możwiło, Jan Siry (ofiara), Maria Ryczko, Zofia Bździuch, Teresa Wołczasta.

 9. Na stoliku do odebrania gazety: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, Mały Gość dla dzieci, oraz „cegiełki- pamiątki” na remonty naszego kościoła.

 10. Ogłoszenie społeczne: Policja informuje o prowadzonej przez nich akcji sprawdzania, czy psy są trzymane w zagrodach i czy nie stwarzają zagrożenia dla mieszkańców.

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk