Ogłoszenia

Ogłoszenia

 Ogłoszenia duszpasterskie – 3.07.2022
XIV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiejsza składka na seminarium duchowne.

 2. Rozpoczynają się wakacje, okres urlopów. Zwracam uwagę nie tylko na roztropność podczas wypoczynku, ale również na niezaniedbywanie praktyk religijnych nawet za granicą, nawet jeśli Msza jest w innym języku.

 3. Na czas wakacji Msze św. o g. 8.00 i 11.00 oraz na Mołyniach o 9.30.

 4. Tydzień w Kościele:
  – środa – wsp. bł Marii Ledóchowskiej;
  – piątek – wsp. św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona archidiecezji przemyskiej.

 5. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Ireny Nakoniecznej. Dziś po sumie zmiana Tajemnic..

 6. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół, „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła w sobotę o g. 9.00 proszę z następujących rodzin: Stanisław Niemczyk, Michał Koziołko, Tadeusz Syrek, Stanisław Morawski, Janusz Górecki.

 7. Na stoliku do odebrania gazety: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „cegiełki- pamiątki” na remonty naszego kościoła.

 8. 5 lipca z leżajskiej Fary wyrusza Grupa bł. Marii w ramach Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej. Radio „Fara” zaprasza do zapisu i duchowego uczestnictwa w tej pielgrzymce.

 9. Zapowiedzi…


Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Telefon: +48 17 242 91 28 Email: parafia.piskorowice@op.pl , lub: d-pedro@wp.pl. Adres: Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Karola Boromeusza w Piskorowicach, Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk