Ogłoszenia duszpasterskie – 19.05.2019 – V Niedziela Wielkanocy

1. Tydzień w Kościele:
    środa – wsp. św. Rity z Cascii, zakonnicy;
    piątek – wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych,
    – zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2. Zapraszam na codzienne nabożeństwa majowe w dni powszednie po mszy świętej o 18.00. w niedzielę o 15.30.

3. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Teresy Czapli.

4. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Nasza Arka, Dominik, Mały Gość, Miłujcie się.

5. Dziękuję rodzicom komunijnym, którzy sprzątali kościół wczoraj i „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę w sobotę na g. 8.00 z następujących Rodzin: rodzice kandydatów do bierzmowania.

6. Bierzmowanie młodzieży z kl. 8 i 3G. odbędzie się w 29 maja o g. 18.00. Z tej racji od jutra wspólnie z nimi zaczynamy nowennę – wielką modlitwę do Ducha Świętego. W poniedziałek po Mszy zapraszam ich rodziców na spotkanie.

1. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę na cele inwestycyjne.

2. Ogłoszenie społeczne: Dom Dziennego Pobytu w Przychojcu „Senior +” ogłasza nabór dla ludzi po 60 roku życia. Ośrodek zapewnia transport, rehabilitację, 2 posiłki dziennie. Szczegóły w gablocie.

3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Marię Antosz. „Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…”