Ogłoszenia duszpasterskie –  2.05.2021 V Niedziela Wielkanocy

1. W naszym kościele wg nowych przepisów kowidowych może przebywać 20 osób w maseczkach i stosownym rozproszeniu.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

3.  Tydzień w Kościele: poniedziałek – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski, 230 r. uchwalenia Konstytucji 3 maja, Święto Narodowe, porządek Mszy jak w niedzielę, Litanię o g. 15.30 będzie śpiewać schola;
– wtorek – św. Floriana, męczennika;
– środa – święto poświęcenia rocznicy bazyliki archikatedralnej w Przemyślu;
– czwartek – święto Apostołów Filipa i Jakuba;
– sobota – Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.

4.   Serdecznie zapraszam na majówki w dni powszednie po Mszy, w niedzielę o g. 15.30, później Msza. Niech to będzie uczczenie Matki Bożej śpiewem Litanią i przypisaną czytanką. Jeśli zaniedbamy tradycyjne formy pobożności, to co nam zostanie z wiary?

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek miesiąca, w piątek od g. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu zakończona koronką i Litanią, módlmy się w intencji naszych rodzin i o powołania kapłańskie.

6. W przyszłą niedzielę I komunia św. dzieci z kl. III o g. 13.00. Próby w tygodniu przed Komunią o g. 16.30. We wtorek proszę rodziców na krótkie spotkanie. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w sobotę o g.16.00. W przyszłą niedzielę Mszy po południu nie będzie. Litania będzie po sumie.

7. W przyszłą niedzielę różaniec przed sumą poprowadzi Róża Anieli Pigan.

8. Dziękuję tym, którzy wczoraj sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę rodziców dzieci komunijnych.

9. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość.

10. Zapowiedzi…