Ogłoszenia duszpasterskie  10.11.2019 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Jutro 101 rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na mszę św., aby podziękować Bogu za wolność naszej ojczyzny.

2. Tydzień w Kościele:
    – poniedziałek – wsp. św. Marcina z Tours, biskupa;
    – wtorek – wsp. św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika;
    – środa – wsp. pierwszych męczenników polskich;
    – piątek – zapraszam na Koronkę.

3. Wypominki będą czytane codziennie po Mszy
    w poniedziałek z Rzuchowa,
    we wtorek z numerów 1 – 77,
    w środę od 80-125,
    w czwartek od 126-199,
    w piątek 200-300 B,
    w sobotę z Paluchów i bez numeru.

4. W przyszłą niedzielę różaniec poprowadzi Róża Danuty Palikij.

5. Dziękuję tym, którzy sprzątali kościół. „Bóg zapłać” za kwiaty i złożoną ofiarę. Do sprzątania kościoła proszę na sobotę o g. 8.00 z następujących Rodzin: Teresa Dąbek, Teres Szelewa, Marta Mazurek, Danuta Czerwińska, Lucyna Niemczyk. ( nie potrzeba kwiatów).

6. W zakrystii do odebrania gazety: Niedziela, Gość Niedzielny (6 zł), Źródło, Nasza Arka, Miłujcie się, Mały Gość…

7. Usilnie zachęcam do obejrzenia w kinie filmu pt. „Nieplanowane”. Oparty na faktach opowiada o dyrektorce kliniki aborcyjnej która zobaczyła co dzieje się z abortowanym dzieckiem (do filmu bardzo zniechęcają pewne gazety, a to jest najlepsza recenzja!) Szczegóły w gablocie.