Zmarli Stanisław Paluch i Krzysztof Tomkowicz

Zmarli Stanisław Paluch i Krzysztof Tomkowicz

Październik 7, 2016
ZMARŁ Stanisław Paluch *19-03-1928   †15-10-2016, pogrzeb we wtorek 18 października o godz. 14.00 z kaplicy pogrzebowej. Krzysztof Tomkowicz *9-06-1957   †17-10-2016, pogrzeb we wtorek 19 października o godz. 14.00 z kaplicy pogrzebowej. „Wieczne odpoczywanie…”
Czytaj więcej
List Episkopatu Polski

List Episkopatu Polski

Październik 3, 2016
„JAN PAWEŁ II – BĄDŹCIE ŚWIADKAMI MIŁOSIERDZIA!”  List Episkopatu Polski zapowiadający obchody XVI Dnia Papieskiego (9 października 2016 r.)   Drodzy Bracia i Siostry!   „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia!” to hasło XVI Dnia Papieskiego, który będzie obchodzony już za ...
Czytaj więcej
Pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia

Pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia

Wrzesień 26, 2016
            24 września 2016 r. w sobotę odbyła się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni koło Krosna. Tegoroczne hasło pielgrzymki: ,,Matka pocieszająca strapionych”.             Z naszej parafii w pielgrzymce wzięły udział 4 osoby: p.Teresa i Władysław ...
Czytaj więcej
PARAFIALNA PIELGRZYMKA

PARAFIALNA PIELGRZYMKA

Wrzesień 14, 2016
PARAFIALNA PIELGRZYMKA NA 1050-LECIE CHRZTU POLSKI 09 – 11 września 2016 r.          Rok Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, nasza parafia uczciła między innymi pielgrzymką,  zainicjowaną przez  Akcję Katolicką Parafialnego Oddziału w Piskorowicach do miejsc związanych z początkiem ...
Czytaj więcej
„Młodzi kanapowi” czy „w butach wyczynowych”?

„Młodzi kanapowi” czy „w butach wyczynowych”?

Lipiec 31, 2016
Sobotnie wieczorne czuwanie młodzieży wspólnie z papieżem rozpoczęło się od przejmującego misterium światła, tańca, śpiewu, modlitwy, a przede wszystkim świadectw ludzi młodych z wielu stron świata. Wcześniej, tuż po przyjeździe papież przeszedł z kilkoma przedstawicielami młodzieży z pięciu ...
Czytaj więcej
„Iskra, która zapali” – ŚWIATOWE DNI MŁODYCH

„Iskra, która zapali” – ŚWIATOWE DNI MŁODYCH

Lipiec 22, 2016
We wtorek pod hasłem „Błogosławieni miłosierni” rozpoczynają się Światowe Dni Młodych w naszej Ojczyźnie. Powoli, po trochę wypełnia się zapowiedź Pana Jezusa wyrażona  do św. Faustyny właśnie w Krakowie: „Stąd wyjdzie iskra, która przygotuje świat na moje ostateczne ...
Czytaj więcej

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Najnowsze wpisy

Kontakt

Tlefon: +48 717 242 91 28
Email: parafia.piskorowice@op.pl
Adres: Parafia rzymskokatolicka pw. Karola Boromeusza w Piskorowicach
Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk