Zmarła Maria Pucyło

Zmarła Maria Pucyło

Listopad 29, 2016
ZMARŁA Maria Pucyło *15-12-1958   †4-12-2016, pogrzeb 10 grudnia 2016, w sobotę o godz. 11.00 z kaplicy pogrzebowej. „Wieczne odpoczywanie…”
Czytaj więcej
Czy Maryja objawiła się prezydentowi i ministrom?

Czy Maryja objawiła się prezydentowi i ministrom?

Listopad 28, 2016
O tym jak osły w Fatimie wyszydziły masonów. O tym jak, Jezus zdumiał się wiarą człowieka niewierzącego. Komu objawiła się Maryja? Prezydentowi i ministrom? Nie! Dzieciom. Trójce analfabetów. Ubogim pastuchom w zapadłej wiosce portugalskiej. Ile przybyło ludzi na pierwsze spotkanie z ...
Czytaj więcej

Święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży

Listopad 21, 2016
    W ostatnią niedzielę Roku Liturgicznego przeżywaliśmy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Uroczystość tę ustanowił  papież Pius XI w 1925 r. W Polsce , dzień ten jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Tego roku, święto to miało ...
Czytaj więcej
Chrystus naszym Królem

Chrystus naszym Królem

Listopad 20, 2016
W sobotę na krakowskich Łagiewnikach odbył się uroczysty akt przyjęcia Chrystusa za Pana i Króla. zostało wypełnione pragnienie Chrystusa, jakie wyraził wobec przedwojennej mistyczki (dziś kandydatki na ołtarze) Rozalii Celakówny. Uroczystości miały miejsce w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w ...
Czytaj więcej
AKCJA KATOLICKA NA GMINNYCH OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

AKCJA KATOLICKA NA GMINNYCH OBCHODACH ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Listopad 18, 2016
„Ojczyzna moja – to ta ziemia droga, Gdziem ujrzał słońce i gdziem poznał Boga, Gdzie ojciec, bracia i gdzie matka miła W polskiej mnie mowie pacierza uczyła.” Gminne Obchody Święta Niepodległości Polski Gminy Leżajsk odbyły się w dniu 11.11.2016r. w Piskorowicach. Rozpoczęły się  przemarszem ...
Czytaj więcej
Odpust parafialny św. Karola Boromeusza

Informacje

Kancelaria parafialna czynna jest po każdej wieczornej Mszy świętej w dni powszednie w razie pogrzebu lub konieczności wyjazdu do chorego z sakramentami można kontaktować się o każdej porze.

Kontakt

Tlefon: +48 717 242 91 28
Email: parafia.piskorowice@op.pl
Adres: Parafia rzymskokatolicka pw. Karola Boromeusza w Piskorowicach
Piskorowice 123, 37-300 Leżajsk